×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

8 лютого у Львові відбудуться ще одні навчання «ProZorro»

8 лютого у Львові відбудуться ще одні навчання, під час яких підприємці отримають покрокову інструкцію – як працювати у системі електронних закупівель «ProZorro».

Як повідомила депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Вікторія Довжик, у перших навчання, які відбулись 25 січня у великій сесійній залі ЛМР, не змогли взяти участь усі охочі. «Ми отримали майже 250 заявок на участь у навчаннях, а зал міг вмістити 160 учасників. Тому прийнято рішення провести ще одні навчання, аби якомога більше львівських підприємців активно користувались системою «ProZorro», – каже депутат.

Для участі у навчаннях необхідно попередньо зареєструватись за телефоном (032) 254-60-31, або ж заповнити реєстраційну форму за цим посиланням.

За словами Вікторії Довжик, Львів одним із перших в Україні впроваджує систему «ProZorro», яка стане обов’язковою для усіх з 1 серпня 2016 року. «Поки підприємці з інших регіонів лише навчатимуться роботі у цій системі, наші львівські підприємці уже можуть бути її активними учасниками і пропонувати свої товари та послуги по всій території країни», – пояснює Вікторія Довжик.

Депутат також назвала 5 переваг, які отримають львівські підприємці завдяки роботі у системі електронних закупівель «ProZorro»:

  1.     Вихід на всеукраїнський ринок державних закупівель, річний обсяг якого близько 250 мільярдів гривень.
  2.     Простий доступ до держзакупівель: реєстрація участі у торгах онлайн без надання пакету документів. Це економія часу та коштів для кожного підприємця.
  3.     Дослідження ринку, вивчення конкурентів.
  4.     Безкоштовна реклама: пропозицію постачальника бачать усі замовники, зареєстровані у «ProZorro».
  5.     Відсутність корупційних схем, рівні умови участі для усіх постачальників.

Нагадаємо, згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, усі комунальні установи та підприємства, виконавчі органи, заклади освіти, культури Львова здійснюють дотендерні закупівлі на суму від 50 до 200 тисяч грн. через електронну систему «ProZorro». 

Довжик Вікторія Вікторівна