×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Самопоміч" закликає активізувати профілактику грипу, аби не допустити епідемії

Не допустити епідемії грипу у Львові закликає фракція Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді. Депутати скерували звернення у навчальні заклади, установи культури, транспортні підприємства, у яких рекомендують активізувати профілактичні заходи.

“Провітрювання у навчальних класах під час кожної перерви, вологе прибирання, дотримання учнями та вчителями правил гігієни – це прості, але дієві заходи, які допоможуть попередити епідемію грипу серед школярів. Така ж профілактика дуже важлива у дошкільних закладах, адже діти до 5 років є у групі ризику. Грип для них становить найбільшу небезпеку, а вчасна профілактика здатна врятувати життя”, - каже Тетяна Іванів, голова комісії гуманітарної політики Львівської міської ради від фракції “Об’єднання “Самопоміч”. Звернення із рекомендаціями депутат скерувала в установи освіти та культури Львова.

Посилити профілактику грипу необхідно також у громадському транспорті. Відповідне звернення перевізникам скерував депутат фракції “Об’єдання “Самопоміч”, член комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради Ігор Корончевський. “Йдеться насамперед про додаткові заходи з знезараження всіх поверхонь у транспорті, використання дезінфікуючих засобів для миття салонів, обробки поручнів, ручок, підлокітників.Адже часто саме у громадському транспорті люди підхоплюють небезпечні віруси”, - каже Ігор Корончевський.

Отримати інформаційну допомогу про те, як вберегтись від грипу, перші симптоми захворювання, як діяти, щоб запобігти ускладненням можна на сайті lviv.samopomich.ua.

Іванів Тетяна Зиновіївна