×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівських підприємців запрошують на навчання “ProZorro”

Як за кілька годин зареєструватись у системі електронних закупівель “ProZorro”, стати учасником великого ринку та продавати свою продукцію простим та чесним шляхом? Про це львівським підприємцям розкажуть під час навчання, яке відбудеться 25 січня о 14.00 год. у великій сесійній залі Львівської міської ради.

Участь у навчаннях безкоштовна, однак необхідно попередньо зареєструватись за телефоном (032) 254 60 31 або ж заповнити реєстраційну форму за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1DhaBLi8g_Eblo5ZNdjyPR81PEBqqM9Lim1VJFFsUCfo/viewform?c=0&w=1

Як розповіла депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Вікторія Довжик, Львів одним із першим доєднався до системи “ProZorro”.  “Відтепер закупілю товарів та послуг вартістю від 50 до 200 тис. грн. виконавчі служби мерії, комунальні установи та підприємства здійснюватимуть через систему “ProZorro”.  Загалом у Львові є близько 200 розпорядників коштів, які будуть проводити такі закупівлі”, - каже депутат.

Метою навчань є залучити якомога більше львівських підприємців. “Ми  проводимо навчання, аби якомога більше підприємств зареєструвались на електронних майданчиках “ProZorro”, і їх пропозиції автоматично бачитиме вся Україна, а не лише львівські замовники. Для підприємців це є вихід на дуже великий ринок, можливість заявити про себе, продавати свою продукцію простим, прозорим та абсолютно чесним шляхом”, - пояснює Вікторія Довжик.

Навчання проводитимуть представники “ProZorro”, замовники послуг, також ділитимуться досвідом ті підприємці, які вже скористались електронною системою закупівель. 

Довжик Вікторія Вікторівна