×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Біля школи №28 потрібно встановити антипаркувальні турнікети та обмежити швидкість руху

b_288_375_16777215_00_images_stories_deputaty_7_sklykannya_хомчин.pngВстановити антипаркувальні турнікети та обмежити швидкість руху транспорту на вул. Архипенка поблизу школи №28 – із таким запитом до мерії звернулась депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Юлія Хомчин.

За її словами, мешканці цієї вулиці просять вирішити проблему, яка є загрозливою для пішоходів, серед яких і діти. «У «час пік» безперервний потік автомобілів їздить тротуаром по вул. Архипенка. Водії нехтують безпекою, не зважають ані на правила дорожнього руху, ані на численних пішоходів, жінок що гуляють з візочками, ні на дітей зі школи №28, що рухаються по тротуару. Навіть коли проїжджа частина порожня, деякі водії розганяються до швидкості 90-100 км/год, що теж несе небезпеку мешканцям вулиці, вчителям і учням», - каже Юлія Хомчин.

Щоб запобігти травматизму та якимось чином вплинути на цю ситуацію, мешканці своїми силами і власним коштом встановили бетонні клумби з квітами на тротуарі.  «Однак у січні цього року водій невстановленого автомобіля на шаленій швидкості, рухаючись тротуаром, зніс та розбив вщент три клумби, та на такій же шаленій швидкості зник», - розповідає депутат.

Відтак депутат просить поблизу школи встановити антипаркувальні стовпчики чи турнікети, обмежити швидкість руху відповідними знаками та пристроями примусового зниження швидкості руху транспортних засобів.

Хомчин Юлія Володимирівна