×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У «Народному контролі» обурені спробою кулуарно призначити очільника Центру надання послуг учасникам АТО

b_271_352_16777215_00_images_stories_deputaty_7_sklykannya_дідух.pngКерівник Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій повинен бути призначений виключно на конкурсній основі.

Про це заявив заступник керівника фракції «Народний контроль»  Михайло Дідух під час сесії міської ради.

«Керівник Центру повинен пройти відкритий і прозорий конкурс. Громадськості кандидати повинні представити план першочергових кроків діяльності Центру, а також своє бачення структури його роботи.   Додам, що наша партія йшла на вибори з чітким «Антикорупційним планом», який ми зараз намагатимемося втілювати у радах всіх рівнів.  Він складається з семи пунктів. Зокрема, у ньому йдеться про те, що призначення людей на ключові посади повинне відбуватися виключно на конкурсній основі», - наголосив Михайло Дідух.

За словами депутата, також слід створити тимчасову спеціальну комісію до якої увійдуть  представники громадськості, а також депутати місцевої ради, однак, виключно ті, які мають те чи інше відношення до антитерористичної операції на сході країни. Члени комісії зобов’язуються допомагати та стежити за роботою Центру надання послуг учасникам бойових дій, а також дати свою оцінку кандидатам на заміщення посади керівника цієї структури.

Дідух Михайло Олексійович