×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Андрій Шевців: Гуманітарна сфера та розвиток інфраструктури – пріоритети на 2016 рік

b_308_337_16777215_00_http___i.imgur.com_BEz3xwv.png

Львів отримав бюджет на 2016 рік. “Ми поставили високу планку щодо надходжень до бюджету. Як і в попередні роки, пріоритетними у фінансуванні є гуманітарна сфера: освіта, медицина, соціальний захист. Значну увагу приділено інфраструктурі”, - про це повідомив керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Андрій Шевців.

За його словами, своєчасне ухвалення бюджету є надзвичайно важливими для життєдіяльності Львова. “Це відповідальність перед громадою, перед тими, хто працює і забезпечує життєдіяльність міста - а це бюджетна сфера, наші школи, медичні установи, комунальні підприємства”, - каже Андрій Шевців.

Депутат також зазначив, що місто поставило високу планку щодо надходжень до бюджету, адже значних видатків потребує розвиток інфраструктури: “Це оновлення мереж, транспортного парку – нові автобуси, тролейбуси, електробуси. Ставимо за мету, аби це був львівський товаровиробник, наш завод “Електрон”. Наше завдання на 2016 рік - ліквідація так званих ЖЕКів, і створення натомість обслуговуючих компаній або ОСББ”, - каже Андрій Шевців.

Також у бюджеті-2016 збільшено фінансування культури, зокрема, книговидання, адже Львів став містом літератури ЮНЕСКО.

Шевців Андрій Володимирович