×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До мене як депутата Львівської міської ради звернулись мешканці будинків 30 та 18 на вул. Науковій із проханням допомоги у вирішенні наступної проблеми

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_rikota1.jpg    Минулого тижня мешканці вказаних вище будинків побачили металевий паркан, яким було загороджено територію біля будинків. Як було з’ясовано згодом, на загородженній території заплановано згідно з договором оренди землі «реконструкцію з розширенням для пункту прийому склотари», а по факту, відповідно до робочого проекту реконструкції – будівництво двоповерхової будівлі загальною площею 241,5 м.

      Дане будівництво викликало резонансне обурення мешканців. На загальних зборах мешканців, що відбулись 29 червня 2015 року, висловити свій протест проти будівництва прийшло близько 80 мешканців. 80 львів`ян, котрі замість дерев, лавок, місця для відпочинку отримали чергову загороджу під чергове будівництво. Останні категорично проти. Вони вже звернулись та звертаються із проханням негайно втрутитись у ситуацію із спробою незаконного будівництва у їхньому дворі.

      1. Реконструкція пункту склотари, як зазначено у дозвільних документах ТзОВ-фірми «ВІСЛОК» ЛТД, неможлива – пункту прийому склотари як споруди не існує більше 10 років, а залишки металевого каркасу з кутника були демонтовані близько 5 років тому. Тобто, згідно з дозвільними документами, мова йде про реконструкцію споруди, якої де-факто не існує. Звідки виникає питання у який спосіб було отримано право власності на тимчасову споруду і як орган місцевого самоврядування виділив під це земельну ділянку в оренду.
      2. Окрім того, вищевказаний павільйон (пункт прийому склотари) ніколи не був власне капітальною спорудою, оскільки не мав фундаменту та складався із металевого каркасу, обшитого фарбованим ДСП. Зараз же на його місці заплановано будівництво двоповерхового торгового центу («заклад громадського обслуговування з офісними приміщеннями у м. Львові»).

      Враховуючи усі вищезазначені обставини, прошу переглянути та скасувати договір оренди землі за адресою вул. Наукова, 30.

Рікота Андрій Юрійович