×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На пленарному засіданні депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук звернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою заборонити будівництво у парку «700-річчя Львова»

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpg

На черговому засіданні сесії міської ради голова депутатської групи «Народний Контроль» у ЛМР Валерій Веремчук звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою заборонити незаконне будівництво у парку «700-річчя Львова»

«До мене звернулися мешканці, які проживають у Шевченківському районі, і повідомили про те, що на території парку «700-річчя Львова» прилеглій до вулиці Шеремети, проводяться підготовчі будівельні роботи. Є зафіксовані фото, де невідомим транспортом проводиться навіз землі та інших будівельних відходів», – йдеться у депутатському зверненні Валерій Веремчука.

Також Веремчук наголосив, що зараз сквер у жалюгідному стані — там немає ані пішохідних доріжок, ні освітлення, ані лавочок та смітників.

Відтак, «Громадський рух «Народний Контроль» вимагає негайно зупинити незаконну забудову у парку «700-річчя у Львові» та забезпечити облаштування гаю.

«Ми переживаємо, що постане незаконна забудова, яку потім вже ніхто не знесе. Чиновники зволікають із затвердженням меж парку і це може зробити юридичний вакуум. Я сподіваюся, що мій запит і належна реакція міського голови зупинить цю незаконну забудову», – каже Веремчук.

Додамо, раніше активісти «Народного Контролю» збирали підписи на облаштування даного парку. Їх уже передано очільнику Львова Андрію Садовому.

Тим часом, Андрій Садовий уже взяв під особистий контроль дане питання і пообіцяв прозвітувати на наступному пленарному засіданні.

Веремчук Валерій Миколайович