×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Якщо не поборемо корупції, то вона розвалить нашу державу, – Валерій Веремчук

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpg У Львові піднімають проблему питання антикорупційної політики України.
Авторами зустрічі виступила міжнародна організація Transparency International.
На думку голови депутатської групи «Народний Контроль», депутата міської ради Валерія Веремчука, чиновники завжди матимуть спокусу «наживи» доки за ними не встановлять належний контроль.
«Поки кожен громадянин не почне контролювати, як його особисті податки використовуються, що за них ремонтується – доти у чиновників буде спокуса з цих податків щось собі запхати в кишеню», – переконаний він.
Також, В. Веремчук розповідає, що у кожному районі Львова буде координатор від «Народного Контролю», який разом з мешканцями слідкуватиме, аби за виділені з бюджету міста кошти було зроблено усе заплановане. Телефонні номери координаторів «Народного Контролю» можна знайти на дошках оголошень житлових будинків або зателефонувавши на гарячу лінію «Народного Контролю».
Водночас лідер «НК» закликає усіх охочих долучатися до активістів «Народного Контролю».
«Я переконаний, що з корупцією, яка вже вкоренилася в свідомості людей ми можемо з вами успішно боротися. Інакше – це просто розвалить нашу державу», – зауважив депутат Львівської міської ради  Валерій Веремчук. 

Веремчук Валерій Миколайович