×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На засіданні комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку обговорили питання покращення роботи ДАЇ

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_grynda1.jpgСитуацію на дорогах міста обговорили під час засідання комісії інженерного господарства, транспорту та зв»язку, на яку було запрошено керівництво ДАЇ Львова.    

Як повідомив голова комісії Іван Гринда, кожного кварталу на зустріч запрошується  керівний склад міського ДАЇ для того, щоб визначити найбільш проблемні питання щодо транспортного руху .

«Для нас важливо знати, яка ситуація на дорогах Львова, які постають гострі  проблеми і як їх можна вирішити. Як показує досвід,  минулого року ми змогли замінити деякі старі світлофори на нові, і одразу зменшилась кількість аварій на дорогах. Представники ДАЇ демонструють проблемні ділянки доріг, де найбільше скоєно ДТП, і ми разом вирішуємо, що треба покращити, змінити. Адже, на жаль, статистика не втішна. Минулого року у ДТП загинуло 30 львів’ян, понад 300 травмовані. Аби запобігти цьому, на магістральних вулицях встановлюються острівці безпеки, покращені світлофори, особливу увагу приділяємо пішохідним переходам біля шкіл, садочків», - розповів Іван Гринда.

Також  члени комісії заслухали начальника управління транспорту ЛМР Віктора Щира щодо змін у схемі руху автобусного маршруту № 5А.З його слів, пропонується змінити кінцеву зупинку цього маршруту у Львові з площі Різні на проспект Чорновола, 103. А у перспективі маршрут №5А планують продовжити до лікарні швидкої допомоги у Львові.

Крім цього, на дорогах Львова з"явиться новий маршрут №55, який курсуватиме с. Збиранка – с. Великі Грибовичі .

Гринда Іван Ярославович