×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракцію «ВАРТА» у Львівській міській раді очолить Юрій Мартинюк

Депутати від партії «ВАРТА» у Львівській міській раді обрали керівника фракції.  Ним став  Юрій Мартинюк – співзасновник політсили та волонтерської організації «Народна Самооборона» Львівщини. Таке рішення ухвалили на засіданні фракції.

Депутат ЛМР Валерій Веремчук переконаний, що Юрій Мартинюк зможе відстоювати позицію  фракції та інтереси громади з урахуванням усіх вимог чинного законодавства.

 «Юрій за освітою юрист. Успішний адвокат з багаторічним досвідом. Він зможе відстоювати позицію  фракції, буде здатний ефективно реалізовувати наші пропозиції. Та основні риси Юрія, якого знаємо не один рік, - принциповість і вміння організувати роботу. Разом із колегами впевнені у своєму виборі», - прокоментував депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Також він додав, що «ВАРТА» ретельно контролюватиме, аби рада нової каденції вже від старту працювала винятково у правовому полі. Коректив потребують і багато регламентних речей, щоб зробити діяльність ЛМР прозорішою і більш відкритою для громади.

Юрій Мартинюк подякував за довіру і зазначив, що рішення будуть прийматись колегіально. Позаяк члени фракції реалізовуватимуть програму «5 років – 55 кроків, що суттєво покращить якість життя у Львові».

Заступником керівника фракції одноголосно обрано Ігоря Зінкевича, керівника ГО «Варта-1», співзасновника партії «ВАРТА», депутата ЛМР 7-ого і 8-ого скликань.

«Активісти «Варта-1» стали основою нашої сили. А сам Ігор Зінкевич – однозначно енергія «ВАРТИ». Саме Ігоря ми висували на вибори міського голови Львова. Рівень довіри до нього величезний – у нас, у активістів «ВАРТИ», у львів’ян. Знаємо, що він робитиме все можливе, аби наша політична сила розвивалася, а фракція гідно представляла громаду міста впродовж усіх п’яти років цієї каденції», - зазначив Ігор Мартинюк. 

Нагадаємо, за результатами місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, «ВАРТА», яка утворилася лише на початку літа, впевнено здолала прохідний бар’єр до Львівської міської ради. Депутатами 8-ого скликання від партії стали Валерій Веремчук, Тарас Ворко, Неля Васюта, Ігор Зінкевич, Юрій Мартинюк, Орест Печенко, Наталія Шелестак.