×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Бюджетна комісія: надання коштів на придбання медичного обладнання та виплати інфікованим медикам

Відбулося засідання комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради, на якому депутати погодили виділення і використання коштів  міського бюджету м. Львова на 2020 рік.

Відтак комісія підтримала звернення управління охорони здоров’я про внесення  змін до бюджету розвитку Львова, які передбачають виділення коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень для 5-ої міської клінічної лікарні.

Також депутати проголосували за пропозицію департаменту гуманітарної політики про виділення з міського бюджету 2 млн 400 тис. грн на придбання експрес-тестів з метою визначення антигену COVID-19.

Міські обранці одноголосно підтримали виділення 8-мій міській клінічній лікарні 1 млн 560 тис грн на проведення авансового платежу за комп’ютерний томограф. Представниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко повідомила, що вже в грудні комп’ютерний томограф має бути у 8-мій лікарні. Загальна вартість томографа - 4 млн 800 тис. грн, з яких виділення 3 млн грн було погоджено на попередньому засіданні комісії.

Окрім того, депутати погодили використання закладами охорони здоров’я виділених із міського бюджету коштів. Зокрема, Міський пологовий будинок, який приймає жінок хворих або з підозрою на COVID-19, придбає пересувний рентген-діагностичний апарат.

Депутати підтримали виділення 1 млн грн для міської дитячої клінічної лікарні на придбання обладнання для приймального відділення, у якому зараз проводиться реконструкція.

5-а міська клінічна лікарня отримає додатково 1, 5 млн грн на придбання концентраторів.

Лікарні швидкої медичної допомоги з міського бюджету виділять 2 млн 380 тис. грн на капітальний ремонт території для влаштування місць паркування автомобілів. Ще 580 тис. грн лікарня отримає для обслуговування лізингу ангіографу, який уже отримав цей медичний заклад.

Окрім того, депутати підтримали пропозицію управління соціального захисту про перерозподіл коштів у межах управління на виплату інфікованим медикам.

Голова постійної комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Вікторія Довжик зазначила: «Комісія підтримала пропозицію управління соціального захисту. Таким чином, з міського бюджету станом на зараз буде виплачено матеріальних допомог медикам, які надають допомогу хворим на COVID-19, та інфікованим медикам майже на 22 млн грн».

За словами начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігоря Кобрина, найближчим часом отримають матеріальну допомогу по 20 тис. грн 169 медичних працівників, які захворіли на COVID-19.

 

Фото - умовне.