×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати на комісії затвердили перелік проєктів-переможців громадського бюджету

На спільному засіданні комісій законності та фінансів депутати затвердили перелік проєктів-переможців громадського бюджету.

Начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка повідомив, що цьогоріч на реалізацію проєктів передбачено 57 800 тис грн. Кошти, виділені на громадський бюджет, розподіляються наступним чином: 30% - на великі проєкти, 70% -  на малі проєкти по 10% на кожен район, включаючи населені пункти Львівської ОТГ ( з розрахунку не більше 2% на один населений пункт).

Тож до фінансування рекомендовано 6 великих проєктів на суму 17 млн 899 тис 480 грн та 70 малих проєктів на суму 40 млн 460 тис грн.

«Відповідно до Положення про громадський бюджет, ті проєкти, які частково отримують фінансування згідно з результатами голосування, також рекомендовано до реалізації.  Загальна сума цих проєктів становить 59 млн 352 тис грн. Разом з тим, маємо звернення від авторів розглянути можливість додатково профінансувати ці проєкти». 

Зокрема, за словами посадовця, у категорії «інші населенні пункти ОТГ» є звернення включити до переліку проєкт «Вдосконалення системи вуличного відеоспостереження у Винниках», який набрав достатньо велику кількість голосів і є передбачені відповідні кошти, проте вони вийшли за межі квоти у 2% на один населений пункт. «Автори готові скоригувати суму проєкту і тоді вони зможуть увійти до числа переможців. Мова йде про 84 тис грн». З огляду на це, депутати підтримали рішення дозволити відкоригувати і включити до переліку переможців цей проєкт.

Крім цього, на засіданні депутати погодили рекомендаційне рішення комісії профінансувати в межах бюджету розвитку наступного року п’ять великих проєктів в категорії «освітні і медичні проєкти», які набрали понад 3 тисячі голосів, на загальну суму близько 15 млн грн.

Також члени комісії рекомендували включити до переліку великі проєкти в категорії «інші проєкти», які набрали більше 1,5 тисячі голосів. Таких проєктів є чотири на суму 11 млн грн.

Разом з тим, депутати підтримали пропозицію депутатки Уляни Пак рекомендувати до фінансування у межах бюджету розвитку по одному малому проєкту, які набрали найбільшу кількість голосів, але не потрапили до числа переможців. 

Додамо, що реалізацію проєктів, які перемогли на громадському бюджеті, розпочнуть після їх затвердження ухвалою Львівської міської ради.