×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Виконавчі органи Львівської міської ради

Виконавчими органами міської ради є її виконавчий комітет, департаменти, управління, районні адміністрації, відділи та інші утворені радою виконавчі органи.

Виконавчі органи міської ради підконтрольні і підзвітні міській раді, а з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади також підконтрольні відповідним органам виконавчої влади.

У межах, встановлених законами України, виконавчі органи міської ради здійснюють власні і делеговані повноваження у сферах і галузях: соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку; бюджету, фінансів і цін, управління комунальною власністю; житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку; будівництва, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту; регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища; соціального захисту населення; зовнішньоекономічної, оборонної діяльності; адміністративно-територіального устрою; забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян та інші повноваження.

Міська рада приймає рішення про розмежування повноважень між виконавчим комітетом, департаментами, управліннями, районними адміністраціями, іншими виконавчими органами у межах повноважень, наданих чинним законодавством виконавчим органам міської ради.

Виконавчий комітет Львівської міської ради 

Склад виконавчого комітету:

Садовий Андрій Іванович – міський голова Львова;
Забарило Анатолій Юрійович – секретар Львівської міської ради;
Бабак Сергій Богданович - заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури;
Васьків Геннадій Володимирович - заступник міського голови з фінансово-економічних питань;
Зубач Любомир Львович  - заступник міського голови з містобудування;
Литвинюк Марта Василівна – керуючий справами виконкому Львівської міської ради;
Москаленко Андрій Олександрович  - заступник міського голови з питань розвитку;
Маруняк Ірина Михайлівна, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства
Слічна Галина Миколаївна, заступник міського голови з гуманітарних питань, в.о. директора департаменту гуманітарної політики
Кагітін Юрій Іванович, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області
Печенко Орест Орестович - Співзасновник ГО «Народна самооборона Львівщини»

Пленарні засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Більше про виконавчі органи Львівської міської ради