×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Консультації з громадськістю

konsultacia.pngКонсультації з громадськістю проводяться з метою залучення членів територіальної громади м. Львова до участі у здійсненні місцевого самоврядування. Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів місцевого самоврядування м. Львова з мешканцями міста, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань у сфері місцевого самоврядування з врахуванням громадської думки, створенню умов для участі членів територіальної громади м. Львова у розробленні проєктів таких рішень.

Предметом консультацій з громадськістю можуть бути проєкти нормативно-правових актів Львівської міської ради та її виконавчих органів.

Проведення консультацій з громадськістю є обов’язковим перед прийняттям Львівською міською радою або її виконавчим комітетом рішень з питань:

Прийняття Статуту територіальної громади м. Львова;

Прийняття програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку міста;

Затвердження переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитись за рахунок бюджету розвитку міського бюджету м. Львова у наступному році;

Розміщення на території міста екологічно небезпечних об’єктів, надання дозволів, на яке відноситься до компетенції Львівської міської ради.

Інформація про актуальні консультації громадськістю

Положення про порядок проведення консультацій з громадськістю

b_759_380_16777215_00_images_Громадська_участь_кг.png